Skip to main content

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pn.: Inicjatywa ze statywa, którego celem jest upowszechnienie inicjatyw zrealizowanych w ramach Lokalnego Funduszu Małych Inicjatyw przez grupy nieformalne oraz organizacje pozarządowe. Termin nadsyłania zgłoszeń (w linku poniżej) upływa 3 listopada o godz. 23:59!

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców, członków grup nieformalnych oraz organizacji pozarządowych, którzy zrealizowali projekty w ramach Lokalnego Funduszu Małych Inicjatyw.

Wyboru zwycięskich inicjatyw, po 3 z każdej z gmin (miasto Kościan, gmina Kościan, gmina Czempiń, gmina Śmigiel oraz gmina Krzywiń) dokonają internauci w drodze głosowania na Facebooku na profilu Stowarzyszenia Centrum Rozwoju Gminy Kościan. Głosowanie ruszy 04.11.2020 r. i potrwa do 11.11.2020 godz. 15:00. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi do 20.11.2020 r. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenia do udziału w konkursie prosimy nadsyłać na specjalnym formularzu zgłoszeniowym (do pobrania pod wiadomością) wraz ze zdjęciem/kolażem zdjęć na adres projekt@crgkoscian.pl . Szczegóły Konkursu opisane są w Regulaminie Konkursu (do pobrania pod wiadomością). Więcej informacji na temat konkursu udzielamy pod adresem e-mail: projekt@crgkoscian.pl

 

Konkurs pn.: Inicjatywa ze statywa jest częścią projektu pt.: Od rozwoju naszej społeczności rozpoczynamy budowanie lepszego świata, który finansowany jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Gminy Kościan.

  1. Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj
  2. Regulamin do pobrania tutaj