Skip to main content

Zebraliśmy 8 581,28. Brawo My!!!

Wolontariusz Stowarzyszenie CENTRUM ROZWOJU GMINY Kościan przy sztabie #6857 – KOK KOŚCIAN

W godzinach popołudniowych na sali widowisko – sportowej w Starych Oborzyskach rozpoczęliśmy wspólne granie. Pomiędzy występami sportowymi, tanecznymi oraz wokalnymi odbywały się licytacje. Niewątpliwie wśród darów od naszych ofiarodawców perełką były dwa medale srebrny i brązowy Ekstraklasy, koszulki WOŚP, obrazy, piłki, czapki, szale i rękawiczki, bony podarunkowe, książki.

Niedzielny finał rozpoczęliśmy na sportowo następnie na scenie zrobiło się  koncertowo. Pojawiły się lokalne zespoły: Kokorzynianki, chór szkolny działający przy ZS w Starych Oborzyskach, Zosia Oleszak, Mażoretki, Orkiestra Dęta, pokazy taneczne w wykonaniu  uczniów ze szkoły „Poezja tańca” w Kościanie: Ania, Olga i Janek, Ania i Hary,   uczniowie ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej Joanny Dudkowskiej: Martyna Adamczewska, Dominika Szumnarska, Wiktoria Zamelczyk, Antoni Kinic.

Cały czas podczas spotkania funkcjonowała kawiarenka z przepysznymi ciastami przygotowanymi przez Rodziców  ZS w Starych Oborzyskach oraz kącik dla malucha z „dmuchańcami” i salą zabaw.

 

Ogromne podziękowania należą się  Gminie  Kościan, członkom Stowarzyszenie CRGKościan, Nauczycielom i Pracownikom ZS w Starych Oborzyskach, LZS Juna Trans, Sołtys i Rada Sołecka wsi Stare Oborzyska, Akademia św. Mikołaja, Maciejowi Matyi  za pomoc w organizacji i przygotowaniu 31 finału.

WOLONTARIUSZOM, którzy przez cały czas kwestowali, Ofiarodawcom, panu senatorowi Wojciechowi Ziemniakowi, FIRMOM,   darczyńcom, występującym i WSZYSTKIM, którzy sprawili, że tegoroczny Finał był wesoły, barwny, radosny serdecznie dziękujemy.